• Nowy

Zestaw Skin Tight + Wonder Workout

Niezbędnik dla aktywnych!

Twój niezbędny zestaw dla skóry, który zapewni Ci odpowiednią pielęgnację skóry oraz regenerację po treningu. Naładowany mieszanką naturalnych dobrodziejstw dla gładkiej, silnej i zadbanej skóry.

Zestaw zawiera

  • Serum ujędrniające Skin Tight - 100 ml
  • Żel regeneracyjny Wonder Workout - 100 ml
130,00 zł
Brutto
Ilość

Zestaw Skin Tight + Wonder Workout dla aktywnych

Odżywienie i nawilżenie dla skóry

Niezbędny zestaw dla aktywnych, idealny duet to spakowania na siłownię, który zapewni Ci odpowiednią regenerację po treningu. Naładowany mieszanką naturalnych dobrodziejstw dla gładkiej, silnej i zadbanej skóry.

  • Pomaga wzmocnić, nawilżyć i odżywić suchą, zmęczoną skórę
  • Pomaga w ujędrnieniu oraz wygładzeniu skóry
  • Orzeźwia, chłodzi oraz koi bolące po wysiłku fizycznym mięśnie

Zestaw zawiera

  • Skin Tight, wygładzająco - ujędrniające serum do skóry - 100 ml
  • Workout Wonder®, żel regeneracyjny dla zmęczonych mięśni - 100 ml

Plazanet™ jest dystrybutorem produktów Mio i Mama Mio w Polsce.

ZST-STWW

Mio Fit skin for life

Mio - Fit skin for life

Zdrowa skóra na całe życie

W Mio wierzymy, że możemy dać Ci skórę o jakiej marzysz - pełną pozytywnej energii od stóp do głów, abyś poczuła się pewnie i niecodziennie pięknie. Skórę, wypielęgnowaną jak na wyjątkową okazję - z tym, że - na co dzień.

Chcemy być numerem jeden w branży, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze klientki były zawsze zadowolone z rezultatów, którymi możemy się pochwalić! Wspaniałe opinie, wspaniała jakość - w tej kwestii jesteśmy bezkompromisowi.

Nareszcie... Pielęgnacja skóry, która pracuje tak ciężko jak Ty!

Naszą pasją są nasze klientki - to ich efekty są naszym celem i motywacją, dlatego inwestujemy w ich poczucie pewności siebie i dostrzeganie piękna przez nie same.

Zdrowe ciało, zdrowy duch, zdrowa skóra!

Mio oferuje pielęgnację ciała o jakości pielęgnacji twarzy. Skóra to największy organ naszego ciała, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były jak najczystszą, a zarazem najbardziej efektywną formą pielęgnacji.

Po stosowaniu produktów Mio kobiety potwierdzają znaczną poprawę w wyglądzie ich skóry - czy to zmniejszenie widoczności rozstępów czy bardziej gładka skóra. Obiecujemy, że nakarmimy Twoją skórę najlepszymi składnikami, abyś otrzymała najlepsze rezultaty!

Tummy Rub O nas historia Mio

Żadnych szkodliwych substancji

To nasza obietnica abyś była pewna, że nasze produkty są całkowicie bezpieczne, a wysoka jakość i naturalne pochodzenie składników zawartych w produktach Mio dostarczą rezultatów o jakich marzysz - niesamowity wygląd oraz wspaniałe samopoczucie we własnym ciele.

Nasza historia

Wszystko zaczęło się od Tummy Rub Butter, który bardzo szybko rozpowszechnił się na całym świecie jako kultowy produkt dla przyszłych mam.

Przed światowym sukcesem produktu, cztery mamy, założycielki Mio - bezskutecznie szukały na rynku bezpiecznych produktów wysokiej jakości. Same zdecydowały się znaleźć rozwiązanie jakiego potrzebowały.

Czytaj dalej

Zobacz także