MioMio Skincare Polska

Dwie linie produktów Mio oraz Mama Mio, które nie idą na kompromis jeśli chodzi o jakość i bezpieczeństwo.

Oferowane produkty są wolne wolne od takich substancji jak: parabeny, wazelina, sztuczne barwniki, PEG, czy SLS. Wszystko po to, aby zapewnić Ci skuteczną, ale całkowicie bezpieczną pielęgnację dla skóry, którą będziesz chciała się pochwalić!

Mio

Linia Mio będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem jeżeli jesteś aktywna i dbasz o to, by Twoje ciało pozostało naturalnie piękne na długo.

Po zastosowaniu produktów Mio, kobiety potwierdzają znaczną poprawę w wyglądzie ich skóry - czy to zmniejszenie widoczności rozstępów, czy bardziej gładka skóra - obiecujemy, że nakarmimy Twoją skórę najlepszymi składnikami, abyś otrzymała najlepsze rezultaty!

Mama Mio

Jeśli jesteś mamą, lub spodziewasz się dziecka, powinnaś sięgnąć po produkty serii Mama Mio - całkowicie dedykowanej pielęgnacji ciała podczas i po ciąży.

W naszych produktach nie znajdziesz takich związków jak: parabeny, wazelina, sztuczne barwniki, PEG, laurylosiarczan sodu, SDS czy SLS.

Czego używamy w Mio?

W liniach produktów Mio i Mama Mio mamy 3 produkty, które posiadają bardzo niewielką ilość glikolu butylenowego. To dlatego, że jest on świetnym nośnikiem naszych dwóch wspaniałych składników aktywnych: Adiploss i Matrixyl 3000, które maksymalizują działanie naszych formuł.

Te produkty to Shrink to Fit, Get Waisted (oba zawierają związki Adipoless wspomagające spalanie tkanki tłuszczowej) oraz Goodbye Stretch Marks (zawiera naładowany peptydami Matrixyl 3000, którego używa się w bardzo drogich kremach). Zawartość glikolu butylenowego w tych produktach jest mniejsza niż jedna dziesiąta procenta, a dzięki niemu możemy zapewnić Ci maksymalne efekty.

Mama Mio

Dlaczego nie używamy pewnych substancji?

Dziś w mediach huczy od informacji na temat szkodliwych dla nas substancji, ale nie każdy z nas rozumie czym są i na czym polega ich szkodliwość - jak szkodzą naszemu ciału i skórze? Zebraliśmy kilka informacji, które pomogą Ci to zrozumieć.

Co to są PEG i glikole?

W branży kosmetycznej najczęściej spotyka się trzy główne składniki pochodzące z grupy glikoli: glikol propylenowy, butylenowy i polietylenowy (znane również jako PEG). Z nich trzech unikać należy glikolu propylenowego i polietylenowego.

Glikole przybierają różne rozmiary molekularne, czego wskaźnikiem jest cyfra występująca w ich nazwie, na przykład: PEG-100, PEG-9. Im niższa cyfra tym mniejszy rozmiar molekularny, a to oznacza, że łatwiej takiej substancji przedostać się wgłąb skóry. To tym powinnaś się kierować przy wyborze produktów do pielęgnacji skóry.

Skóra Mio Mama Mio

Czym jest laurylosiarczan sodu lub SLS?

Związki SLS zawarte są w całej gamie produktów domowego użytku - od płynu do mycia twarzy, przez szampon, płyn do mycia dywanów, a nawet pastę do zębów, po środek do mycia samochodu. Ich myjące właściwości niestety nie tylko oczyszczają - silne substancje zawarte w pianie powodują również uszkodzenia struktury włosów i skóry.

Alternatywne mycie z Mio

W Mio zdecydowanie wolimy używać bardziej delikatnych dla skóry substancji, dlatego do produktów dedykowanych oczyszczaniu ciała i twarzy używamy substancji myjących na bazie kokosa, który działa niezwykle delikatnie, a zarazem bardzo skutecznie.

To oznacza, że żaden z produktów Mio lub Mama Mio nie pozostawi Twojej skóry szorstką, lecz nawilżoną, zbilansowaną i szczęśliwą!

Dystrybutorem Mio Skincare Polska jest firma Plazanet.

Plazanet MioSkincare Polska