• Nowy
Relaksująca mgiełka Liquid Yoga
  • Relaksująca mgiełka Liquid Yoga

Relaksująca mgiełka Liquid Yoga

Odprężająca mgiełka

Pojemność: 150 ml

Pełna olejków eterycznych, uspokaja i eliminuje stres. Możesz aplikować na nadgarstki, poduszkę lub po prostu w powietrze. Liquid Yoga wprowadzi Cię w pozytywny nastrój dzięki mieszance cyprysa i cytryny. Delektuj się pozytywną energią i rewelacyjnym samopoczuciem.

120,00 zł
Brutto
Ilość

Spray Liquid Yoga

Relaksująca mgiełka w spray-u

Pojemność: 150 ml

Pozbądź się stresu i rozdrażnienia dzięki mgiełce Liquid Yoga Space Spray od Mio.

Pełna olejków eterycznych mgiełka uspokaja i eliminuje stres. Liquid Yoga wprowadzi Cię w pozytywny nastrój dzięki mieszance cyprysa i cytryny, a negatywnym emocjom pokaże gdzie są drzwi! Delektuj się pozytywną energią i rewelacyjnym samopoczuciem. Aplikuj spray na nadgarstki, poduszkę lub po prostu w powietrze.

Obietnica

Jeżeli jesteś zwolennikiem bezpieczeństwa w pielęgnacji skóry, jesteś we właściwych rękach. Nasze produkty są wolne od parabenów, petrolatum, sztucznych barwników, ksenoestrogenów, PEG, glikoli oraz ftalanów.

Ten produkt nie zawiera substancji pochodzenia zwierzęcego, dzięki czemu jest odpowiedni również dla wegan.

Plazanet™ jest dystrybutorem produktów Mio i Mama Mio w Polsce.

LIQ-YOGS

Opis

Pojemność
150 ml

Mio Fit skin for life

Mio - Fit skin for life

Zdrowa skóra na całe życie

W Mio wierzymy, że możemy dać Ci skórę o jakiej marzysz - pełną pozytywnej energii od stóp do głów, abyś poczuła się pewnie i niecodziennie pięknie. Skórę, wypielęgnowaną jak na wyjątkową okazję - z tym, że - na co dzień.

Chcemy być numerem jeden w branży, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze klientki były zawsze zadowolone z rezultatów, którymi możemy się pochwalić! Wspaniałe opinie, wspaniała jakość - w tej kwestii jesteśmy bezkompromisowi.

Nareszcie... Pielęgnacja skóry, która pracuje tak ciężko jak Ty!

Naszą pasją są nasze klientki - to ich efekty są naszym celem i motywacją, dlatego inwestujemy w ich poczucie pewności siebie i dostrzeganie piękna przez nie same.

Zdrowe ciało, zdrowy duch, zdrowa skóra!

Mio oferuje pielęgnację ciała o jakości pielęgnacji twarzy. Skóra to największy organ naszego ciała, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były jak najczystszą, a zarazem najbardziej efektywną formą pielęgnacji.

Po stosowaniu produktów Mio kobiety potwierdzają znaczną poprawę w wyglądzie ich skóry - czy to zmniejszenie widoczności rozstępów czy bardziej gładka skóra. Obiecujemy, że nakarmimy Twoją skórę najlepszymi składnikami, abyś otrzymała najlepsze rezultaty!

Tummy Rub O nas historia Mio

Żadnych szkodliwych substancji

To nasza obietnica abyś była pewna, że nasze produkty są całkowicie bezpieczne, a wysoka jakość i naturalne pochodzenie składników zawartych w produktach Mio dostarczą rezultatów o jakich marzysz - niesamowity wygląd oraz wspaniałe samopoczucie we własnym ciele.

Nasza historia

Wszystko zaczęło się od Tummy Rub Butter, który bardzo szybko rozpowszechnił się na całym świecie jako kultowy produkt dla przyszłych mam.

Przed światowym sukcesem produktu, cztery mamy, założycielki Mio - bezskutecznie szukały na rynku bezpiecznych produktów wysokiej jakości. Same zdecydowały się znaleźć rozwiązanie jakiego potrzebowały.

Czytaj dalej

Zobacz także