• Nowy

Żel pod prysznic Quick Start

Energetyzujący żel pod prysznic

Pojemność: 200 ml

Pobudź skórę z żelem pod prysznic, który nie pozbawia skóry jej naturalnych substancji nawilżających. Żel zawiera pochodzące z kokosa naturalne środki myjące, świeżą miętę oraz mieszankę olejków eterycznych i wyciągów, które wspomogą w procesie odprężania i regeneracji Twoich mięśni.

55,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Żel pod prysznic Quick Start

Pobudź skórę z naszym energetyzującym żelem pod prysznic

Pojemność: 200 ml

Żel zawiera pochodzące z kokosa naturalne środki myjące, świeżą miętę oraz rewelacyjną mieszankę olejków eterycznych i wyciągów, w tym olejek z liści mięty polnej, olejek ze skórki cytryny oraz olejek z liści cyprysów, aby wspomóc odprężenie mięśni. Kofeina zawarta w guaranie przynosi efekt orzeźwienia pozostawiając skórę świeżą i tryskającą energią.

Quick Start nie pozbawia skóry jej naturalnych substancji nawilżających.

Plazanet™ jest dystrybutorem produktów Mio i Mama Mio w Polsce.

QCK-STR

Opis

Pojemność
200 ml

Mio Fit skin for life

Mio - Fit skin for life

Zdrowa skóra na całe życie

W Mio wierzymy, że możemy dać Ci skórę o jakiej marzysz - pełną pozytywnej energii od stóp do głów, abyś poczuła się pewnie i niecodziennie pięknie. Skórę, wypielęgnowaną jak na wyjątkową okazję - z tym, że - na co dzień.

Chcemy być numerem jeden w branży, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze klientki były zawsze zadowolone z rezultatów, którymi możemy się pochwalić! Wspaniałe opinie, wspaniała jakość - w tej kwestii jesteśmy bezkompromisowi.

Nareszcie... Pielęgnacja skóry, która pracuje tak ciężko jak Ty!

Naszą pasją są nasze klientki - to ich efekty są naszym celem i motywacją, dlatego inwestujemy w ich poczucie pewności siebie i dostrzeganie piękna przez nie same.

Zdrowe ciało, zdrowy duch, zdrowa skóra!

Mio oferuje pielęgnację ciała o jakości pielęgnacji twarzy. Skóra to największy organ naszego ciała, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były jak najczystszą, a zarazem najbardziej efektywną formą pielęgnacji.

Po stosowaniu produktów Mio kobiety potwierdzają znaczną poprawę w wyglądzie ich skóry - czy to zmniejszenie widoczności rozstępów czy bardziej gładka skóra. Obiecujemy, że nakarmimy Twoją skórę najlepszymi składnikami, abyś otrzymała najlepsze rezultaty!

Tummy Rub O nas historia Mio

Żadnych szkodliwych substancji

To nasza obietnica abyś była pewna, że nasze produkty są całkowicie bezpieczne, a wysoka jakość i naturalne pochodzenie składników zawartych w produktach Mio dostarczą rezultatów o jakich marzysz - niesamowity wygląd oraz wspaniałe samopoczucie we własnym ciele.

Nasza historia

Wszystko zaczęło się od Tummy Rub Butter, który bardzo szybko rozpowszechnił się na całym świecie jako kultowy produkt dla przyszłych mam.

Przed światowym sukcesem produktu, cztery mamy, założycielki Mio - bezskutecznie szukały na rynku bezpiecznych produktów wysokiej jakości. Same zdecydowały się znaleźć rozwiązanie jakiego potrzebowały.

Czytaj dalej

Zobacz także