Mio

W Mio wierzymy, że możemy dać Ci skórę o jakiej marzysz - pełną pozytywnej energii od stóp do głów, abyś poczuła się pewnie i niecodziennie pięknie. Skórę, wypielęgnowaną jak na wyjątkową okazję - z tym, że na co dzień.

Nareszcie… Pielęgnacja skóry, która pracuje tak ciężko jak Ty!

Naszą pasją są nasze klientki - to ich efekty są naszym celem, dlatego inwestujemy w ich poczucie pewności siebie i dostrzeganie piękna przez nie same.

Produkty Mama Mio PolskaChcemy być numerem jeden w branży dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze klientki były zawsze zadowolone z rezultatów, którymi możemy się pochwalić! Wspaniałe opinie, wspaniała jakość - w tej kwestii jesteśmy bezkompromisowi. Po stosowaniu produktów Mio wiele kobiet potwierdziło znaczną poprawę w wyglądzie ich skóry - czy to zmniejszenie widoczności rozstępów czy bardziej gładka skóra - obiecujemy, że nakarmimy Twoją skórę najlepszymi składnikami, abyś otrzymała najlepsze rezultaty!

Zdrowe ciało, zdrowy duch, zdrowa skóra!

Mio oferuje pielęgnację ciała o jakości pielęgnacji twarzy. Skóra to największy organ naszego ciała, dlatego naszą obietnicą jest skonstruowanie najczystszych i najefektywniejszych produktów. Nasza obietnica “żadnej chemii” oznacza, że produkty Mio są wolne od parabenów, wazeliny, olejów mineralnych, syntetycznych substancji zapachowych, sztucznych barwników, laurylosiarczanu sodu, ksenoestrogenów, ftalanów, glikoli. Nasze produkty nie są testowane na zwierzętach.

Mama Mio

Zaprojektowane przez cztery zdesperowane mamy…

Założone w 2004 roku Mama Mio zaczęło jako jedna z pierwszych marek całkowicie dedykowanych pielęgnacji skóry podczas oraz po ciąży. Jej założycielki, cztery mamy, bezskutecznie szukały na rynku bezpiecznych produktów wysokiej jakości i tak właśnie zrodził się pomysł na Mama Mio.

Produkty Mama Mio Polska

Wszystko zaczęło się od “Tummy Rub Butter”, który bardzo szybko rozpowszechnił się na całym świecie jako kultowy produkt dla przyszłych mam.

Uwielbiany przez niezliczoną ilość kobiet, wielokrotnie nagradzany produkt zapobiegający rozstępom szybko stał się zbawieniem dla mam na całym świecie.

Produkty Mama Mio zostały stworzone z myślą o przyszłych mamach, które obawiają się nieodwracalnych zmian ich skóry po ciąży. Nasze produkty chronią i odżywiają skórę w trakcie ciąży, abyś czuła się równie pięknie i zdrowo jak przed macierzyństwem. Każdy z naszych produktów, począwszy od naszego bestsellerowego masła do ciała po hormonalnie zbalansowany płyn do mycia twarzy został dokładnie przebadany przez ekspertów dla maksymalnego bezpieczeństwa podczas ciąży i karmienia piersią.

“Żadnej chemii” - to obietnica abyś była pewna, że nasze produkty są całkowicie bezpieczne do użycia w czasie ciąży i karmienia, a wysoka jakość i naturalne pochodzenie składników zawartych w produktach Mama Mio dostarczą rezultatów o jakich marzysz - niesamowity wygląd oraz wspaniałe samopoczucie we własnym ciele.